Zlaté tenisky Fashion

CT29442

Nový produkt

Jedinečné a štýlové dámske tenisky v podmanivej zlatej farbe. Lesklé zlaté prevedenie pôsobí nadčasovo a môžete ho kombinovať s rôznym typom odevu pre dosiahnutie neodolateľného vzhľadu. Sú ideálne na každodenné nosenie. Gumová podrážka so vzorom zabezpečí vynikajúci priľnavosť na povrch a zároveň poskytne nohám potrebný komfort a stabilitu. Sú vyrobené z eko kože, ktorá je odolná a nenáročná na údržbu. Dierkovaný povrch v prednej časti tenisiek zaistí vynikajúci pocit pohodlia a vzdušnosti. A vďaka vnútornému zatepleniu sa tieto topánky skvele hodia aj na nosenie počas chladnejších dní.

Viac detailov

35,00 €

Tento produkt už nie je dostupný
 
Veľkostná tabuľka
RozmeryDL. VLOŽKY
3522,5 cm
3623,5 cm
3724 cm
3824,5 cm
3925 cm
4025,5 cm
41

26 cm

*táto tabuľka zobrazuje približnú hodnotu

 
Vrátenie tovaru

Výmena tovaru za iný tovar

V prípade, že vám zakúpený tovar nebude vyhovovať, máte možnosť ho vymeniť do 14 kalendárnych dní. Táto lehota platí od nasledujúceho dňa, po prijatí tovaru. Tovar Vám môžeme vymeniť za inú veľkosť alebo úplne iný tovar. Stačí ak nám napíšte e-mailom správu, aký tovar potrebujete vymeniť, za akú veľkosť alebo aký typ.

Vrátenie tovaru bez udania dôvodu

U nás objednaný tovar môžete vrátiť bez udania dôvodu do 14 kalendárnych dní. Táto lehota začína plynúť nasledujúcim dňom odo dňa prevzatia tovaru. Vrátiť môžete celú zásielku alebo časť zásielky, podľa toho ako vám to vyhovuje. Tovar, ktorý chcete vrátiť, treba zabaliť tak aby sa nepoškodil, pribaliť k nemu list s číslom účtu. Aby sme Vám to čo najviac uľahčili, pripravili sme pre vás pdf súbor, ktorý si stačí vytlačiť, vyplniť a pribaliť k zásielke. Odkaz na formulár.

Záruka na zakúpený tovar

Záruka na všetok zakúpený tovar je 24 mesiacov. V prípade potreby reklamácie, nás môžete kontaktovať na uvedenom telefónnom čísle alebo e-mailovej adrese.

 
Spôsob dodania
Cena poštovného
slovak parcel services Kuriérom SPS s.r.o.
cena pri objednávke od 0 do 45 €
3,95 €
slovak parcel services Kuriérom SPS s.r.o.
cena pri objednávke od 45 € do 89 €
2,95 €
slovak parcel services Kuriérom SPS s.r.o.
cena pri objednávke nad 89 €
ZDARMA
Spôsob platby
platba na dobierku Platba na dobierku
Nemá vplyv na výšku poštovného.
0,00 €
platba na účet Platba prevodom
Nemá vplyv na výšku poštovného.
0,00 €

30 produktov v rovnakej kategórii

Naposledy prezeraný