Nestarnúci módny hit tohto leta !

Nestarnúci módny hit tohto leta !

Rozmanitosť v dámskej obuvi, a to najmä v lete je pomerne veľká.  A práve na leto je tu jeden model, ktorý sa objavil už v 50. rokoch 20. storočia.

Sú to topánky s otvorenou špičkou. Môžete sa stretnúť  tiež s anglickým názvom pre tieto topánky, ktorý znie „peep toe, čo v preklade znamená,, vykukujúci palec". Toto označenie pre topánky s otvorenou špičkou je úplne výstižné, pretože vykukujúci palec alebo ostatné prsty sú na nich to najpodstatnejšie.  Vyzerajú štýlovo a elegantne a už niekoľko sezón pozorujeme ich návrat na móla a taktiež sú vhodná letná obuv.Kombinácia vysokého opätku, platformy a otvorenej špičky je perfektná kombinácia, ktorá vytvára skvelý vzhľad. Pozrime sa nato !

Otvorená špička zaručí pohodlie počas horúcich letných dní a navyše sa žena môže pochváliť svojou perfektonou pedikúrou.

Ďalšou časťou týchto čarovných topánok je opätok. Ako všetky vieme, vysoký opätok pridáva nie len výšku, ale aj eleganciu.  A niekedy je vysoký opätok požadovaný ako doplnok k oblečeniu, ktoré sa bez neho nezaobíde.

A na záver je tu platforma. V posledných rokoch sa platforma uchytila v svete módy, pretože tento prvok prispieva k pohodliu nôh a čisto z psychologickej stránky vieme pozorovať, že ženy sa s platformou cítia pokojne a sebavedome. Táto platforma je geniálnym riešením pre ženy, ktoré sa pri chôdzi na opátkoch necítia sebaisto.

V poslednej dobe vidíme bohato farebné platformy, ktoré dotvárajú celkový vzhľad obuvi. V tejto sezóne sú obľúbené farby červená, oranžová a ružová s matnou alebo lesklou povrchovou úpravou a bežne sa vyskytujú motívy bodiek .

Na záver môžem povedať, že táto dámska obuv rokov s otvorenou špičkou  z 50. rokov, môžu byť vhodnou kombináciou s rôznym oblečením. Či do práce, na prechádzku alebo na večierok, vždy budú vhodným doplnkom na skrášlenie vášho outfitu.

Publikované dňa 12/07/2017 od Zimné topánky 0 676