Opätky a bezbolestne? Vieme ako nato!

Opätky a bezbolestne? Vieme ako nato!

Opätky a bezbolestne? Vieme ako nato !

Opätky dodávajú ženám sebavedomie a robia ich viac sexy. No ako nosiť opätky bez toho, aby naša noha trpela ?

Dôležité je vybrať si správnu veľkosť pre Vašu nohu. Ak máte plochú nohu, zvoľte si topánky so širšou podrážkou. Kúpa topánok, ktoré sú o veľkosť menšie alebo väčšie je fatálna chyba. Občas však predsa len rozhodne srdce a tie krásne lodičky (aj keď sú o číslo menšie) si proste musíte kúpiť. Pre takéto situácie je tu trik, ktorý určite oceníte. Takže, nájdite primerane hrubé ponožky, navlhčite ich, nazujte na nohy a zopár hodín sa prechádzajte po byte, topánky by sa mali roztiahnuť.

 Zvoľte správnu výšku podpätkov.  Presná výška pre presné situácie.  Ak sa chystáte na nákupy alebo máte obchodné rokovania počas celého dňa, tak 15cm opätok nie je najlepšia voľba.  A však pre rande, kde budete sedieť väčšinu času sú ideálne.

Pri chôdzi musíte chodiť rovno, akoby ste zhltla pravítko a lopatky stiahnite dolu. Odľahčíte tým panvu a aj nohy. Nohy dávajte prirodzene pred seba. Nie je potrebné ich pred seba krížiť ako to robia herečky alebo modelky.

Potešte svoje chodidlá masážou. Chodidlá pracujú celý deň. Tak ako o každý sval aj o ne sa musíte postarať. Hydratujte svoje nohy pravidelne, aby boli mäkké a krásne. Hydratujte ich najmä pred spaním a k tomu si spravte aspoň 5 minútovú masáž. Taktiež odporúčame aspoň raz týždenne relaxačný kúpeľ nôh s morskou soľou.

Kúzlo so sušičom na vlasy ! Možno si myslíte, že to znie šialene, no je to naša tajná rada. Kúpili ste si kožené topánky a cítite sa v nich nepohodlne ? Zoberte sušič a po dobu 1 minúty ich ohrievajte. Koža bude jemnejšia a budete sa cítiť pohodlne ! Samozrejme dodržujte vzdialenosť minimálne 25cm medzi sušičom a topánkou aby sa nedeformovala.

S novými lodičkami si kúpte aj gélové alebo penové vložky pod pätu a špičky, ktoré Vám chôdzu značne spríjemnia.

Publikované dňa 12/07/2017 Nezaradené 0 545

Súvisiace články

Čierne šaty

Počas celého roka nájdeme príležitosť kedy si na seba obliecť čierne šaty. Samozrejme nehovoríme o smútočných...

Štýlové dierkované topánočky s ihličkovým podpätkom

Nový model krásnych dámskych topánočiek. Členkové topánky m251 v rôznych farbách.

Slávny dizajnér obuvi – Christian Louboutin

Ak chcete aby o vás ľudia hovorili ako o extravagantnej osobe, je nevyhnutné, aby ste zladili svoje oblečenie a obuv...

Koľko párov topánok je v norme ?

Ženská a dokonca niekedy aj mužská vášeň pre topánky je legendárna. Niektorý, ako napríklad Imelda Marcos, sú...