Šľapky s kožušinou

Šľapky s kožušinou

zdroj instagramEšte minulú letnú sezónu sme krútili hlavami nad internetovým módnym trendom, ktorý ovládol nielen internetové blogerky, ale aj celebrity. U nás im holduje naša najlepšia tenistka Dominika Cibulková či reality hviezda Zuzana Plačková, ktoré nedajú dopustiť na tieto trendové šľapky. Zuzana Plačková sa priznala, že ich má doma niekoľko a veľmi si ich obľúbila. V zahraničí s nimi prišla, medzi prvými, speváčka Rihanna, ktorá v spolupráci so športovou značkou Puma®, vytvorila kolekciu týchto šľapiek pod svojou značkou Fenty. Práve táto skutočnosť ešte pomohla preraziť tomuto trendu medzi bežných ľudí. V tejto sezóne sa preniesli kožušinové šľapky zo sveta internetu do reality a to aj medzi nami neblogermi, necelebritami.

Začiatky boli nesmelé a smiešne. Na ulici ľudia pozerali ako na bláznov, najmä postarší ľudia, ktorí tieto trendy nesledujú. No postupom času sa už nikomu nezdajú čudné šľapky s kožušinou. A bežne vídať v uliciach slovenských miest dievčatá a ženy v štýlových kožušinkových šľapkách snáď všetkých farieb. Či už na tenšej alebo hrubšej gumovej podrážke, či s kratším alebo dlhším vlasom.

.

rikiNepochybne najväčšou výhodou týchto kožušinových skvostov je to, že sú pohodlné, kombinovateľné takmer s každým oblečením a pútajú pozornosť. O pohodlnosti niet pochýb. Podrážka je nízka bez opätku, prispôsobená nohám a je vyrobená zväčša z mäkkých materiálov. Obuť sa dajú absolútne ku všetkému. Sukňa, rifle, nohavice, šortky, či letné šaty. Vôbec nezáleží na druhu oblečenia. Stačí ich pekne farebne zladiť a je hotovo! Pozornosť na seba a svoju nositeľku stiahnu určite.

Vôbec nezáleží na tom, či je vonku 38 °C alebo 25°C. Kožušinka na šľapkách nezohrieva, ale je len dizajnovým doplnkom, ktorého úlohou je upútať na seba nielen zvedavé pohľady.

Preto milé dámy, ak sa Vám páči tento trend, nemusíte sa obávať obuť si takéto bláznivé kúsky či na nákup alebo len tak na letnú prechádzku

Publikované dňa 08/08/2017 Nezaradené 0 1445

Súvisiace články

Čierne šaty

Počas celého roka nájdeme príležitosť kedy si na seba obliecť čierne šaty. Samozrejme nehovoríme o smútočných...

Máme tu jar !

Ani sme sa nenazdali a najstudenšie obdobie roka je konečne za nami. Myslím, že svoje pohodlné čižmy môžete pokojne...

Zimné topánky

S príchodom prvého snehu, ktorý tento rok prišiel poriadne neskoro, si mnohé z nás položia otázku "som pripravená na...

Tieto topánky Vám toto leto nesmú chýbať!

Topánky nám umožňujú cítiť sa jedinečne a žiadúco bez ohľadu na situáciu. Z dôvodu, že ich všetci milujeme Vám...