Aké topánky si obliecť k šatám

Aké topánky si obliecť k šatám

Šaty predstavujú pre ženu eleganciu, pohodu aj pohodlie zároveň. Ponuka dámskych šiat je dnes veľmi široká, existujú elegantné, každodenné aj športové šaty. Vybrať si pekné a vhodné šaty, preto nie je ťažké, no vybrať si k nim vhodné topánky nemusí byť vôbec jednoduché. Aké topánky si obliecť k šatám?

žlté tenisky

1. Klasické tenisky

Pre neformálny športový pocit spárujte svoje šaty s klasickými teniskami. Tenisky, ktoré už dnes vlastní, pravdepodobne, každá z nás, akosi fungujú aj s tými najženskejšími šatami. Nielenže topánky dodajú outfitu nečakaný šmrnc, ale sú aj pohodlné –čo je veľké plus.

2. Biele čižmy

Vďaka bielej farbe vyzerá všetko trochu elegantnejšie. Pre elegantný a trendový vzhľad spárujte kratšie šaty s bielymi čižmami. Kendall Jenner a Bella Hadid dokazujú, že použitie úplne bieleho kompletu udržuje tento monochromatický vzhľad skôr elegantným ako nudným.

3. Členkové topánky

Dodajte bohémsky vzhľad šatám tým, že ich spárujete s čižmami, ktoré siahajú po členok. Členkové topánky môžu zmeniť ľahký letný outfit na plnohodnotný a slobodný.

4. Šľapky s dvojitým remienkom

Aj šľapky dokážu byť moderné a tie s dvojitým remienkom to dokazujú. Ak ich chcete nosiť k šatám, vyberte si viac trendy verziu, napríklad kožené alebo metalické.

5. Sandále

Sandále sú dokonalou alternatívou k podpätkom. Sú elegantné a zároveň poskytujú najvyššie pohodlie. Strieborné sandále zariadia, že šaty budú hlavným centrom pozornosti. Strieborné sandále sú dostatočne neutrálne, aby sa dali obliecť s akýmikoľvek šatami, ale dostatočne zábavné, aby sa zabránilo pocitu jednotvárnosti. Ak chcete skutočne ukázať svoje šaty, vyberte si sandále s podpätkom v béžových odtieňoch. A zatiaľ čo béžové sandále sú skvelým doplnkom k akýmkoľvek šatám, ich výmena za pár farebných sandál môže úplne zmeniť vzhľad.

6. Lodičky

Keď máte šaty s jasným odvážnym vzorom, zoberte si jednoduché čierne podpätky. Zvážte neutrálne alebo „nude“ odtiene, ak si obliekate večerné trblietavé šaty. Pridajte odvážnu farbu spárovaním červeného opätku s čiernymi alebo hnedými šatami. Vyvarujte sa noseniu extrémne vysokých podpätkov, ak idete na pracovné stretnutie alebo inú formálnu udalosť. Nízky až stredne vysoký podpätok je v poriadku.
Publikované dňa 29/09/2020 Nezaradené 0 1065

Súvisiace články

Čierne šaty

Počas celého roka nájdeme príležitosť kedy si na seba obliecť čierne šaty. Samozrejme nehovoríme o smútočných...

Vyberáme topánky k spoločenským šatám

V čase plesových sezón, stužkových slávností alebo svadobných a iných spoločenských príležitostí riešime dilemu, aké...

Zimné topánky

S príchodom prvého snehu, ktorý tento rok prišiel poriadne neskoro, si mnohé z nás položia otázku "som pripravená na...

Ako si vybrať bežecké topánky

Ako si vybrať topánky na behanie? Túto otázku by si mal položiť každý človek, ktorý sa tomuto športu venuje. Existuje...

V lete obúvam biele topánky!

Každá žena, ktorá chce byť cez leto trendy, by mala mať aspoň jeden pár topánok v bielej farbe. Či už sú formálne...

TOP 10 najdrahších topánok !

Posadnutosť topánkami je u niektorých ľudí bežná. Pre nás bežných ľudí má suma, ktorú sme ochotní zaplatiť za pár...