Máme tu jar !

Máme tu jar !

Ani sme sa nenazdali a najstudenšie obdobie roka je konečne za nami. Myslím, že svoje pohodlné čižmy môžete pokojne schovať do škatule a odložiť do skrine. Radi vás tam do budúcej zimy počkajú. Pred nami je to najfarebnejšie obdobie roka. Prišla k nám jar. Konečne. Všade to hýri farbami. Na záhradách už kvitnú tulipány, narcisy a hyacinty. Móda sa tiež prebúdza zo zimného spánku a hlása, že tento rok je ideálny čas na nové topánky. Už je len na vás, či si vyberiete klasiku alebo pôjdete do niečoho odvážnejšieho

ČasNaTopánky má pre vás pripravené tie najvychytenejšie jarné črievičky. Vaše nohy jednoznačne skvele vyniknú vo vysokých pomerne extravagantných lodičkách. U nás nájdete i klasické ležérne lodičky do práce. Samozrejme sme nezabudli ani na ženy, ktoré obľubujú topánky bez opätkov. Na našej stránke si môžete vybrať hneď z niekoľkých typov balerínok. Tento rok sme si pre vás pripravili veľmi zaujímavé a netradičné typy balerínok. Kožené, šnurovacie, lakované, farebné a milión ďalších vám ponúkneme na našom eshope. Upozorňujeme vás, že si skutočne nebudete vedieť vybrať. Nezabúdajte, že stále je ešte len jar. Cez deň síce môžete pobehovať s bosými nohami v tenkých topánkach, ale večery sú predsa len chladné. Hitom jarných večerov sú zaručene workery. Veľká módna vychytávka, ktorú musí mať každá poriadna módna maniačka. Videli ste už všetky tie farby, v ktorých sa workery predávajú? Pastelové farby, ale i poriadne rockerské. Stačí si len vybrať a objednať. Ak patríte k športovým typom a lodičky nie sú pre vás veľmi pohodlné, balerínok máte doma milión a chcete niečo nové a netradičné, zavítajte do kategórie slip on. Tento typ veľmi pohodlných topánok vás chytí za srdce. Trošku pripomínajú kedysi veľmi obľúbené ,,jarmilky“. Dnes sú to však topánky na úrovni. Nosiť ich môžete prakticky k čomukoľvek. Hodia sa rovnako šatám, k sukni a samozrejme k nohaviciam. Sú veľmi pohodlné, čiže sa nemusíte obávať, že vás otlačia a vy nebude môcť normálne chodiť. Rovnako ich predávame vo všetkých farbách a motívoch.

Hovorí sa, že ľudia, ktorí nosia farebné topánky sú veselší a príťažlivejší pre opačné pohlavie. Jednoznačne to stojí za vyskúšanie. Na jar nás občas prekvapia búrky. Predovšetkým, keď je veľmi teplo a počasie sa jednoducho rozhodne, že treba pokropiť zem. Mysleli sme i na to. ČasNaTopánky má pre tieto prípady okamžité riešenie v podobe gumákov. Či už máte záujem o vysoké alebo vám stačia len členkové gumáky. Nezabúdajte, že gumáky sú veľmi spoľahlivým priateľom na festivaly, ktoré sa začínajú s príchodom leta. Je predsa dobré byť v predstihu, aby vás nemohlo prekvapiť počasie ani nečakané pozvanie na festival. Užite si krásnu hlavne teplú a slnečnú jar s novými topánkami od ČasNaTopánky a tešte sa na letnú kolekciu.

Publikované dňa 12/07/2017 od Nezaradené, Zimné topánky 0 935