V lete obúvam biele topánky!

V lete obúvam biele topánky!

V horúce a slnečné obdobie, bez ohľadu na módne trendy, boli vždy uprednostňované svetlé farby topánok a to najmä biele. Biela bola, je a aj bude v móde ešte poriadne dlho. Je univerzálna a ľahko kombinovateľná ku skoro každému odevu. Samozrejme dnes už máme na výber z mnohých typov topánok – formálne, neformálne, opätky, platformy, športové, balerínky a mnoho mnoho ďalších.

Každá žena, ktorá chce byť cez leto trendy, by mala mať aspoň jeden pár topánok v bielej farbe. Či už sú formálne alebo nie, mala by sa v nich cítiť pohodlne ale najmä sebavedome.

Na túto sezónu sú napríklad vhodné biele sandále na platforme. Sú vhodné na prechádzku mestom ale aj na plážový výlet. Nehovoriac o tom, že sú vhodné takmer k všetkému – k voľným letným šatám, ale aj k obtiahnutým, k sukniam či šortkám ku každému letnému kúsku vyzerajú šik .

Formálne topánky v tejto farbe sú viac špecifické, a preto nie je možné ich tak ľahko kombinovať s formálnym oblečením v akejkoľvek farbe. Samozrejme, ak je vyvolať kontras váš úmysel, tak vám v tom nič nebráni ( Napríklad kombinácia čiernej sukni, bieleho trička a bielych topánok) .

Najpohodlnejšie pre túto sezónu sú však jednoznačne žabky. Nemusia byť len tie jednoduché, ktoré všetci dobre poznáme. Je tu veľa farebných možností, veľa vzorov alebo to môžu byť kožené žabky, žabky s rôznymi aplikáciami. Výber je už len na vás.

Publikované dňa 12/07/2017 Nezaradené 0 779

Súvisiace články

Vyberáme topánky k spoločenským šatám

V čase plesových sezón, stužkových slávností alebo svadobných a iných spoločenských príležitostí riešime dilemu, aké...

Zimné topánky

S príchodom prvého snehu, ktorý tento rok prišiel poriadne neskoro, si mnohé z nás položia otázku "som pripravená na...

Tieto topánky Vám toto leto nesmú chýbať!

Topánky nám umožňujú cítiť sa jedinečne a žiadúco bez ohľadu na situáciu. Z dôvodu, že ich všetci milujeme Vám...

Štýlové dierkované topánočky s ihličkovým podpätkom

Nový model krásnych dámskych topánočiek. Členkové topánky m251 v rôznych farbách.